Privātā ballīte “Ezītis miglā Miami”

Ja vēlies sarīkot privātu ballīti, tad Ezītis var piedāvāt kārdinošus variantu – Ezītis miglā Palasta ielā esošā ballīšu deju zāle, kurā var satilpināt 30 līdz 40 ballētājus. Iepriekš saskaņojot ar mums, ir iespējams arī atskaņot Jūsu izvēlētu mūziku. Ja vēlēsies, sabīdīsim galdiņus tā, lai ērti varat pasēdēt, vai tieši otrādi, parūpēsimies par to, lai viss deju zāles laukums būtu brīvs jestrām dejām.

Iespējams iepriekš pasūtīt gan lielos daudzlitrāžas dzērienus (boli, long island iced tea, gigantisku zemeņu daiquiri, spaini ar šampanieti u.c.), gan garšīgu uzkodu plates ar dažādām gaļas uzkodiņām vai kanapē maizītēm, pildītu lavašu, svaigiem un marinētiem dārzeņiem ar mērcīti, augļu izlasi – 5 EUR no personas; minimālais pasūtījuma apjoms – 10 viesiem. Tāpat ballītes laikā varēsiet pasūtīt gardos ezīša frī kartupeļus, franču un meksikāņu uzkodu plates un citas uzkodas. Dzimšanas dienu un vārda dienu gaviļniekiem, neskatoties uz tā jau lieliskajām cenām, dzērieniem ezītis ir piešķirs 10% atlaidi. Tikai, lūdzu, brīdini mūs par to, ka svinēsi dzimumdienu laicīgi!

“Ezītis miglā” Palasta ielā deju zāles rezervācija privātajām ballītēm maksā 10 EUR/h, izņemot piektdienu un sestdienu naktis pēc plkst. 22.00, kad deju zāli atveram pilnīgi visiem dejotgribētājiem publiskā lietošanā.

Nāciet ciemos vai rakstiet uz ieva@ezitis.lv un vienosimies par visām ballītes detaļām.