Telpa pasākumiem Vecrīgā

Ja nepieciešama telpa privātam vai publiskam pasākumam vai ballītei, tad Ezītim ir laba ziņa Tev. Piedājam Palasta ielas Ezītī esošo ballīšu deju zāli, kurā var notikt gan slēgta tipa pasākumi, gan rezervēts garš galds svinībām. Zālē var satilpināt līdz 40 sēdus formātā pie galdiņiem, 70 sēdus – teātra formāta bez galdiņiem vai līdz 80 sēdus un stāvus formāta ballētājus. Bet, ja plānojas ļoti liels pasākums, varam šo zāli apvienot ar galveno zāli, vasaras terasi un satilpināt pat 250 viesus. Esam atvērti visdažāko pasākumu rīkotājiem, kam nepieciešama bezmaksas telpa šovam/performancei/izrādei/ballītei/filmēšanai/gleznošanai vai kam citam.

Iepriekš saskaņojot ar mums, ir iespējams arī atskaņot Jūsu izvēlētu mūziku vai pieasitīt Jūsu dj, kā arī bārmenis var parūpēties par gardiem kokteiļiem. Ja vēlēsies, sabīdīsim galdiņus un krēslus tā, lai ērti varat pasēdēt, vai tieši otrādi, parūpēsimies par to, lai viss deju zāles laukums būtu brīvs jestrām dejām. Nedēļas nogalēs vakaros un naktīs par muzikālo fonu parūpējas dīdžeji.

Iespējams iepriekš pasūtīt gan lielos daudzlitrāžas dzērienus (boli, long island iced tea,  šotus, Mojito, gigantisku zemeņu daiquiri, spaini ar šampanieti u.c.), gan garšīgo uzkodu plates ar dažādām uzkodiņām. Tāpat ballītes laikā varēsiet pasūtīt slavenos Ezīša frī kartupeļus, lielas un mazas uzkodu plates un citas uzkodas. Dzimšanas dienu un vārda dienu gaviļniekiem, neskatoties uz tā jau lieliskajām cenām, dzērieniem ezītis piešķirs 10% atlaidi. Tikai, lūdzu, brīdini mūs par to, ka svinēsi dzimumdienu laicīgi!

 

Nāciet ciemos vai rakstiet uz info@ezitis.lv un vienosimies par visām ballītes detaļām.