Ogres Ezītis

ogres-ezitis

Ogres Ezītis miglā

Hei! Omulīgs sveiciens no Ogres Ezīša Miglā. Ja vēl neesi dzirdējis par to, kas es esmu un kāpēc mums būtu vērts iepazīties, tad es tūdaļ to pastāstīšu! Kādu reizi Ezītis nolēma uz mirkli atrauties no lielpilsētas kņadas un doties ekspedīcijā ārpus pilsētas robežām! Kā nu gadījies, kā nu ne, bet Ezītis pēkšņi apmaldījies trijās priedēs un attapies Ogrē. 2016. gada 30.septembrī savas durvis vēra bārs/kafejnīca Ogres Ezītis Miglā, Brīvības ielā 19, Ogrē. Ezītis savus viesus priecēs ar gardiem ēdieniem, debešķīgiem kokteiļiem un mājīgu atmosfēru. Ik dienu Ezītis Miglā ir atvērts no plkst. 11:00 un spēs pamodināt pat vislielāko miega mici ar gardu kafiju un spēcinošām brokastiņām. Tāpat priecēšu Tevi ar bagātīgu garšu spektru, ko meistarīgi uzburs čaklie Ezīša pavāri. Varēsi baudīt gan burgerus, gan tortillas, gan zupas un salātus, bet īpaši izsalkušie varēs izvēlēties kādu no pamatēdieniem. Varam pačukstēt, ka ēdienkartē esam iekļāvuši arī piedāvājumu veģetāriešiem. Nedēļas nogalēs ļausimies atpūtai un karstiem deju ritmiem līdz  pat rīta gaismai. Svētdienās vēlos brīvdienu brokastotājus priecēsim ar branču Ogres Ezītī. Par to vairāk lasi šeit: links uz branča sadaļu.

Tev ir iespēja arī patīkami pārsteigt un iepriecināt draugu jubilejā, uzdāvinot Ezīša dāvanu karti par Tevis izvēlētu summu. Vairāk info un pašu dāvanu karti jautā, rakstot uz ogres@ezitis.lv

Darba laiks: katru dienu no 11.00 līdz pēdējiem klientiem

Galdiņu rezervācija, nozaudētās mantas un cits info: pa tālruni 28008834 vai rakstot uz e-pastu ogres@ezitis.lv (rezervāciju nedēļas nogalēs iespējams pieteikt līdz 21:00).

Laimīgās stundas ezītī: pie mums laimīgās cenas ir vienmēr. Nāc ciemos un ieskaities dzērienu un ēdienu kartēs un Tu  sapratīsi!

Seko jaunumiem: facebook.com/OgresEzitis

Uz tikšanos!

Tavs Ezītis miglā

Facebook jaunumi

Jauna darba nedēļa! Jauns pusdienu piedāvājums! Gaidām ciemos uz gardu maltīti 😊

Lai lustīgi! ✌️😜💃

Hei, hei! Visos Ezīšos martā un aprīlī baudi Ezīša karbonādi un Lielvārdes alu ar 20% atlaidi, uzrādot Ezīša drauga ordeni 🤗🤩😜

Kalvis Troska ir pazīstams ar savu īpaši melno un vienlaikus asprātīgo humoru. Gatavojieties, ka Kalvja uzstāšanās laikā smiesieties gan par sīkiem novērojumiem iz dzīves, gan par tēmām, kuras līdz šim uzskatījāt par pārāk sāpīgām, lai spētu par tām pasmieties. Viņa joki jau ir skanējuši vairākās Latvijas pilsētās, festivālos, kā arī radio, un tie, kas viņu ir dzirdējuši, to noteikti nav aizmirsuši. Izrāde notiek Vislatvijas tūres ietvaros. Ieteicams bērnus atstāt mājās. Sākums 20.00 Ieeja par ziedojumiem 2 EUR apmērā. P.S. Visi izrādē esošie tēli ir izdomāti. Jebkāda līdzība ar reāliem cilvēkiem, dzīviem vai mirušiem ir tikai sakritība.

StandUp vakars ar Kalvi Trosku

Kalvis Troska ir pazīstams ar savu īpaši melno un vienlaikus asprātīgo humoru. Gatavojieties, ka Kalvja uzstāšanās laikā smiesieties gan par sīkiem novērojumiem iz dzīves, gan par tēmām, kuras līdz šim uzskatījāt par pārāk sāpīgām, lai spētu par tām pasmieties. Viņa joki jau ir skanējuši vairākās Latvijas pilsētās, festivālos, kā arī radio, un tie, kas viņu ir dzirdējuši, to noteikti nav aizmirsuši. Izrāde notiek Vislatvijas tūres ietvaros. Ieteicams bērnus atstāt mājās. Sākums 20:00 Ieeja par ziedojumiem 2 EUR apmērā. P.S. Visi izrādē esošie tēli ir izdomāti. Jebkāda līdzība ar reāliem cilvēkiem, dzīviem vai mirušiem ir tikai sakritība.

23/Mar/2018 - 23/Mar/2018

Turpmāk Ezīša Prāta spēļu vakarus rīkosim 2x mēnesī (mēneša pirmajā otrdienā un trešajā pirmdienā) !!! Uz tikšanos 19. martā Ogres Ezītī miglā plkst. 19.30. Lai necīnītos vienatnē, aicini savu draugus un mīļos vienoties spēcīgā komandā, ko piesaki prāta spēlēm Ezītī! Zvani uz bāru, raksti šeit vai ogres@ezitis.lv. Prāta spēļu dienā pieteikšanās iespējama tikai zvanot uz bāru. Komandā no 2-5 cilvēki, dalības ziedojums no personas 2 EUR. Labākajiem balvā dāvanu karte no Ezīša.

Brančojam 18. martā !!! Gaidīsim jūs uz vēlajām brokastīm šajā svētdienā no plkst. 11 līdz 14 Brīvības ielā 19, Ogrē.🌮🍖🍧 Aicini savus draugus un/vai ģimeni, lai pavadītu nesteidzīgu brīvdienu rītu Ogres Ezītī, baudot dažnedažādus brīnumgardus ēdienus tik, cik vien sirds kāro. Brokastu cena 10€, piedāvājumā iekļauts arī 1 dzēriens pēc izvēles: kafija vai tēja, vai sula. Bez ierobežojuma visu brokastu laiku pieejams citronūdens. Cenā iekļauti plaša spektra ēdieni - salāti, uzkodas, siltie ēdieni un deserti ( bērniem līdz 5 gadu vecumam bez maksas, no 6 līdz 12 gadiem puscena). Lai rezervētu galdiņu, zvani 28 008 834 vai raksti privātu vēstuli šeit vai ogres@ezitis.lv un norādi vēlamo rezervācijas laiku un personu skaitu. !!! Rezervācijas branča dienā var veikt tikai zvanot uz Ezīti 28008 834 !!! Tavs Ezītis miglā