Ogres Ezītis

ogres-ezitis

Ogres Ezītis miglā

Hei! Omulīgs sveiciens no Ogres Ezīša Miglā. Ja vēl neesi dzirdējis par to, kas es esmu un kāpēc mums būtu vērts iepazīties, tad es tūdaļ to pastāstīšu! Kādu reizi Ezītis nolēma uz mirkli atrauties no lielpilsētas kņadas un doties ekspedīcijā ārpus pilsētas robežām! Kā nu gadījies, kā nu ne, bet Ezītis pēkšņi apmaldījies trijās priedēs un attapies Ogrē. 30.septembrī savas durvis vēra bārs/kafejnīca Ogres Ezītis Miglā, Brīvības ielā 19, Ogrē. Ezītis savus viesus priecēs ar gardiem ēdieniem, debešķīgiem kokteiļiem un mājīgu atmosfēru. Ik dienu Ezītis Miglā ir atvērts no plkst. 11:00 un spēs pamodināt pat vislielāko miega mici ar gardu kafiju un spēcinošām brokastiņām. Tāpat priecēšu Tevi ar bagātīgu garšu spektru, ko meistarīgi uzburs čaklie Ezīša pavāri. Varēsi baudīt gan burgerus, gan tortillas, gan zupas un salātus, bet īpaši izsalkušie varēs izvēlēties kādu no pamatēdieniem. Varam pačukstēt, ka ēdienkartē esam iekļāvuši arī piedāvājumu veģetāriešiem. Nedēļas nogalēs ļausimies atpūtai un karstiem deju ritmiem līdz  pat rīta gaismai. Svētdienās vēlos brīvdienu brokastotājus priecēsim ar branču Ogres Ezītī. Par to vairāk lasi šeit: links uz branča sadaļu.

Tev ir iespēja arī patīkami pārsteigt un iepriecināt draugu jubilejā, uzdāvinot Ezīša dāvanu karti par Tevis izvēlētu summu. Vairāk info un pašu dāvanu karti jautā, rakstot uz ogres@ezitis.lv

Darba laiks: katru dienu no 11.00 līdz pēdējiem klientiem

Galdiņu rezervācija, nozaudētās mantas un cits info: pa tālruni 28008834 vai rakstot uz e-pastu ogres@ezitis.lv (rezervāciju nedēļas nogalēs iespējams pieteikt līdz 21:00).

Laimīgās stundas ezītī: pie mums laimīgās cenas ir vienmēr. Nāc ciemos un ieskaities dzērienu un ēdienu kartēs un Tu  sapratīsi!

Atrastās mantas – https://failiem.lv/u/9k4apzq2
Īpašnieki droši var pieteikties

Uz tikšanos!

Tavs Ezītis miglā

Facebook jaunumi

Astotais Prāta spēļu vakars Ogres Ezītī ir klāt!!! Uz tikšanos 4. jūlijā Ogres Ezītī miglā plkst. 19.00. Lai necīnītos vienatnē, aicini savu draugus un mīļos vienoties spēcīgā komandā, ko piesaki prāta spēlēm Ezītī! Zvani uz bāru, raksti šeit vai ogres@ezitis.lv. Prāta spēļu dienā pieteikšanās iespējama tikai zvanot uz bāru. Labākajiem balvā dāvanu karte no Ezīša! Komandā no 2-5 cilvēki, dalības ziedojums no personas 2 EUR.

Līksmi, prieku Līgo svētkos. Arī veiksmi Papardgrēkos! Siers, alus, uguns liesmas, Draugu pulkā jautras dziesmas! Pozitīvus jums svētkus, draugi. Svētkos esam atvērti: 23.06 - 11.00-21.00; 24.06 - 14.00-06.00; 25.06 - 11.00-23.00

Labrīt, draugi! :) No šodienas pie mums pusdienu piedāvājums vairs nebūs, taču no plkst. 11.00-14.00 visai ēdienkartei - 20 %.

Brālim dzimšanas diena! Braucam nosvinēt :)

Ezītis miglā 7 gadu jubilejas street party

Bārs/kafē Ezītis Miglā Palasta ielā ielūdz! Šeit viss sākās, tāpēc startēsim jūliju ar spilgtu balli, atzīmējot Ezītis miglā 7 gadu dzimšanas dienu! Vakara gaitā uz skatuves kāps Edavārdi, The Big Bluff , Dead City Holidays un Tehnikums, tāpat būs dažādas aktivitātes un konkursi! Seko līdzi jaunumiem pasākumu sadaļā! Īpašais vakara drinks MOJITO tikai 4,95€, bet ja esi Ezīša drauga ordeņa īpašnieks - 4,40€!!!! PROGRAMMA 17:00-19:00 prāta spēles Ezīša PRĀTA SPĒLES jubilejas "edition"( iepriekšēja pieteikšanās ) 19:00 beerpong turnīrs Beerpong turnīrs Ezīša 7 gadu jubilejas svinībās ( iepriekšēja pieteikšanās ) 19:00 Dead City Holidays 19:45 sms ātrrakstīšanas čempionāts SMS ātrrakstīšanas čempionāts Ezīša 7 gadu jubilejas svinībās ( iepriekšēja pieteikšanās, kā arī pieteikšanās uz vietas ) 20:00 The Big Bluff 20:45 AS(h)burgerēšanas sacensības ( As(h)burgerēšanas sacensības Ezīša 7 gadu jubilejas svinībās ( iepriekšēja pieteikšanās, kā arī pieteikšanās uz vietas ) 21:00 Edavārdi 21:45 sms ātrrakstīšanas čempionāts SMS ātrrakstīšanas čempionāts Ezīša 7 gadu jubilejas svinībās ( iepriekšēja pieteikšanās, kā arī pieteikšanās uz vietas ) 22:00 Tehnikums 22:50 dzimšanas dienas kūka 23:00 dejas ar DJ Duckee līdz rīta gaiļiem

1/Jul/2017 - 2/Jul/2017

Sveiciens, izsalkušajiem! Šodien pusdienās Ezītis galdā liek gardu auksto zupu un cukīni pankūkas. Lai labi garšo :)