Vecais Ezītis miglā

ezītis miglāPats pirmais jeb “Vecais Ezītis miglā” Palasta ielā 9 savus apmeklētājus priecē gan ziemā, gan vasarā, gan priekos, gan bēdās. Un tā jau no 2010. gada 2. jūlija, kad ar skaļu blīkšķi tika oficiāli vērtas tā durvis vēsturiskajā Vecrīgas Pēteri Pirmā namā.

Darba dienās Ezīša draudziņi nāk baudīt mājīgo un māksliniecisko atmosfēru un iestiprināties, kā nu kurš to vēlas. Viens izvēlas gardu vistas pastu, otrs – sulīgu burgeri un pasaulē gardākos frī kartupelīšus, trešais ar draugiem bauda elpu aizraujošo “Es redzu zirgu” metriņu, bet vēl kāds dod priekšroku kādam Ezīša īpašajam kokteilim. Tuvojoties nedēļas izskaņai, ar katru nakti ballītes pieņemas spēkā un lietā tiek likta arī deju zāle, kur ikviens var izdejoties pie labas mūzikas. Par gaumi, protams, nestrīdamies. Bet tie, kas vēlas izrunāties ar draugiem, dziļi ieritinās Ezīša mīkstajos dīvānos.

Vasarā uz ezīša saulainās terases iecienīts labs un auksts aliņš, ātrs bezmaksas wi-fi, kā arī labs garastāvoklis. Laikam ejot, burgeri ir palikuši tikai gardāki, cenas saglabājušās draudzīgas, īpaši studentiem, telpas palikušas plašākas, kamēr interjers ir kļuvis bagāts ar dažādiem objektiem un Latvijas jauno mākslinieku mākslas darbiem, kuri kopā veido fantastisku auru jeb ezīša dvēseli. Regulāri notiek arī dažādi pasākumi un uzstāšanās. Nāc un izbaudi! ;)

 

Darba laiks: katru dienu no plkst. 11:00 līdz pēdējam klientam, kas reizēm ir līdz pat pēc rīta gaiļiem. Virtuves darba laiks Sv-Ot līdz 23:00 un Tr-Se līdz 03:00.

Galdiņu rezervācija, nozaudētās mantas un cits info: pa tālruni 26822722 vai rakstot uz e-pastu info@ezitis.lv

Laimīgās stundas ezītī: pie mums laimīgās cenas ir vienmēr. Ieskaties dzērienu un ēdienu kartēs zemāk un Tu to sapratīsi!

 

iEzītis:

 

Adrese: Palasta iela 9, Rīga (ieeja no Jaunielas)

 

Ēdienkarte un dzērienkarte: