Teikas Ezītis miglā

“Vakaros Ezītis gāja pie lācēna skaitīt zvaigznes. Viņi apsēdās uz baļķīša un tēju dzerdami, skatījās zvaigžņotajās debesīs. Tās mirdzēja virs jumta – tieši aiz krāsns dūmeņa. Pa labi no dūmeņa bija lācēna zvaigznes, pa kreisi Ezīša.” 

Teikas Ezītīs miglā atrodas ārpus Rīgas centra, tamdēļ šeit zvaigznes debesīs varēs saskatīt tumšākos ziemas vakaros un vēlās vasaras naktīs, baudot kādu karstu dzērienu, ko meistarīgi būs pagatavojuši mūsu lieliskie bārmeņi. Ezīša mājvieta Teikā ir Brīvības gatve 350A, jaukā koka namiņā. Ik dienu Ezītis Miglā ir atvērts no plkst. 11:00 un spēs pamodināt pat vislielāko miega mici ar gardu kafiju un spēcinošām brokastiņām.Teikas Ezītis Miglā piedāvā tikpat lieliski pagatavotās Ezīša pamatvērtības kā citos bāriņos, piemēram, šeit jūs vienmēr varēsiet atrast vienus no labākajiem frī kartupelīšiem pasaulē, nemainīgi labo cūkgaļas karbonādi Ezīša gaumē vai prasmīgi izvārīto pastu. Un ne tikai, tāpēc nāc drīzi jo drīzi ciemos!

Un jau pavisam, pavisam drīz Teikas Ezīša gardumus varēsi pasūtīt, neizejot no mājām! Bet par to ziņosim drīzumā, tāpēc pieseko mums FB, lai uzzinātu pirmais par jaunumiem un aktualitātēm Teikas Ezītī: http://facebook.com/teikasezitis

Ja vēlies pie mums svinēt jubileju, tad, uzrādot jubilejas faktu apliecinošu dokumentu, saņemsi 10% atlaidi bārā dzērieniem visai kompānijai. Vari jau laicīgi rezervēt galdiņu(s) sev un saviem draugiem, lai parūpētos par feinu ballīti! Ir iespējams arī noīrēt visas bāra telpas, bet par šādu iespēju noteikti jārunā individuāli, droši prasot bārmenim pēc menedžera kontaktiem! Piedāvājam arī rezervēt visu augšstāva zāli privātām svinībām, kurās nodrošināsim gardu maltīti Jums un Jūsu viesiem.

Darba laiks: katru dienu no 11.00 līdz pēdējiem klientiem

Galdiņu rezervācija, nozaudētās mantas un cits info: pa tālruni 23305501  vai rakstot uz e-pastu info@ezitis.lv

Teikas Ezīša instagram konts

 

 

Teikas Ezīša ēdienkarte un dzērienkarte: