Telpa pasākumiem

ezītis miglā deju zāle privātām ballītēmJa vēlies sarīkot privāto ballīti Vecrīgā slēgtās telpās, vai sev lielisku dzimšanas dienas tusiņu, kuru gadiem atcerēsies visi draugi, vai arī vienkārši savākt kopā draugus un jauki pavadīt vakaru, bet nevēlies tikai rezervēt galdiņus, bet lietot visas telpas pēc saviem ieskatiem, ļauj ezīša komandai palīdzēt Tev to sarīkot. Piedāvājam glamūrīgās deju zāles telpas jaunajā “Ezītis miglā Aldaru ielā” kafejnīcā Aldaru ielā 12/14, kurās var sarīkot privāto ballīti līdz pat 60-70 viesiem. Mūsu bārmeņi Jums un Jūsu viesiem pagatavos kokteiļus par lieliskām cenām, kā arī, ja vēlēsities, nodrošinās īstu miglu ar mūsu jaudīgās dumumašīnas palīdzību. Pēc Jūsu ieskatiem sabīdīsim galdiņus, vai tieši otrādi, atstāsim visu dejas zāles laukumu brīvu jestrām dejām.

dj ezīša deju zālē

Iespējams iepriekš pasūtīt gan lielos daudzlitrāžas dzērienus (boli, long island iced tea, gigantisku zemeņu daiquiri, spaini ar šampanieti u.c.), gan garšīgu uzkodu plates. Tāpat ballītes laikā varēsiet pasūtīt gardus ēdienus un uzkodas no ēdienkartes, piemēram, leģendāros ezīša burgerus vai uzkodu plates. Varam Jums un Jūsu viesiem uzklāt arī glaunāku banketu galdu ar siltajiem un/vai aukstajiem ēdieniem, jo telpas ir vizuāli ļoti pievilcīgas un derēs arī šāda tipa saviesīgiem pasākumiem. Banketu ēdienkartes skatīt šeit: http://ezitis.lv/izbraukuma-ezitis/

Dzimšanas dienu un vārda dienu gaviļniekiem no tā jau lieliskajām cenām dzērieniem ezītis ir piešķīris 10% atlaidi. Tikai brīdini mūs par to, ka svinēsi dzimumdienu laicīgi.

Nāciet ciemos, rakstiet uz montecarlo@ezitis.lv vai zvaniet uz 25911193 un vienosimies par visām pasākuma detaļām.