Ogres Ezītis miglā

Hei! Omulīgs sveiciens no Ogres Ezīša Miglā. Ja vēl neesi dzirdējis par to, kas es esmu un kāpēc mums būtu vērts iepazīties, tad es tūdaļ to pastāstīšu! Kādu reizi Ezītis nolēma uz mirkli atrauties no lielpilsētas kņadas un doties ekspedīcijā ārpus pilsētas robežām! Kā nu gadījies, kā nu ne, bet Ezītis pēkšņi apmaldījies trijās priedēs un attapies Ogrē.

Ezītis savus viesus priecē ar gardiem ēdieniem, debešķīgiem kokteiļiem un mājīgu atmosfēru. Ik dienu Ezītis Miglā ir atvērts no plkst. 12:00 un spēs pamodināt pat vislielāko miega mici ar gardu kafiju un spēcinošām brokastiņām. Tāpat priecēšu Tevi ar bagātīgu garšu spektru, ko meistarīgi uzburs čaklie Ezīša pavāri (apskatīt ēdienkarti). Nedēļas nogalēs ļaujamies atpūtai un karstiem deju ritmiem līdz  pat rīta gaismai.

Tev ir iespēja arī patīkami pārsteigt un iepriecināt draugu jubilejā, uzdāvinot Ezīša dāvanu karti par Tevis izvēlētu summu. Vairāk info un pašu dāvanu karti jautā, rakstot uz mūsu Facebook lapu – facebook.com/OgresEzitis

Ogres Ezītis miglā atrodas Brīvības ielā 19, Ogrē.

Darba laiks: katru dienu no 12.00 līdz pēdējiem klientiem

Galdiņu rezervācija, nozaudētās mantas un cits info: pa tālruni 24240434 vai rakstot uz mūsu Facebook lapu (rezervāciju nedēļas nogalēs iespējams pieteikt līdz 21:00).

Seko jaunumiem: facebook.com/OgresEzitis

Uz tikšanos!

Tavs Ezītis miglā

MENU: