Par Ezīti miglā

Ēzīītt… Āūūū….

Lai upe pati mani nes…

Ienākot ikvienā ezītī Tevi vienmēr pārņems šāda sajūta. Ienākot Tu vienmēr būsi pieņemts un jutīsies kā mājās. Ezītī Tev nebūs jāuztraucas par savām ikdienas maskām, jo te vienmēr Tevi pieņems kā savējo, neatkarīgi no Tava vecuma, dzimuma vai citiem faktoriem. Vai Tu vēlēsies ar izstieptām kājām ērtā dīvānā iedzert tēju un uzrakstīt savu kursa darbu, vai ātri papusdienot draugu vai ģimenes lokā, vai vakarā iedzert kādu kokteili vai aliņu? Tev nekad nebūs jāsatraucas par to, ko padomās citi, jo ezītī Tu vienmēr vari būt Tu pats. Protams, kā neatņemama sastāvdaļa vienmēr būs garšīgi un kvalitatīvi ēdieni un dzērieni par saprātīgām cenām, kā arī draudzīga apkalpošana.

Bāram “Ezītis miglā” ir vairākas filiāles, bet pamatnostādnes ir nemainīgas. Ezītis ir par dzīves izgaršošanu, svinēšanu un baudīšanu, omulīgu atmosfēru un arī par ikkatru priecīgo Ezīša viesi.

Ezītī katru dienu vari pamieloties ar brangām pusdienām vai vakariņām, baudīt gardus bārmeņu veidotos kokteiļus. Tāpat var arī līksmi pasēdēt ar draugiem vai kolēģiem, atcerēties mirkļus, palasīt, pastrādāt, uzspēlēt kādu spēli vai vienkārši jauki atpūsties. Trešdienās Ezītī ir vīna vakari, ceturtdienās agrīnie ballētāji dejo pie lieliskas mūzikas vai ļaujās naksnīgām sarunām. Piektdienās un sestdienās mūsu bāriņos  dzīve un ballīte iet uz pilnu klapi! Un svētdienās reizēm cepam pankūkas un vafeles. Noteikti vērts sekot katra Ezīša facebook lapai, lai uzzinātu par īpašajiem nedēļas piedāvājumiem.

Kuplām kompānijām jubilejās, kopā sanākšanās un dažādos citos pasākumos piedāvājam rezervēt mūsu pasākumu telpas, kur var atpūsties netraucēti no pārējiem bāra apmeklētājiem. Jubilāriem varam uzklāt arī gardu svētku galdu, kā arī piedāvājam 10% atlaidi.

Laiku pa laikam Ezītī notiek dažādi mākslinieciski pasākumi, piemēram, teātra izrādes, prāta spēles vai mūziķu uzstāšanās. Ik gadu Ezītis vasaras sezonā rīko velo-foto orientēšanās sacensības Veloezītis un pilsētvides festivālu Ezīšfests. Mūs vari arī satikt dažādos svētkos un festivālos, kā ēdinātājus un dzērienlējējus. Ja esi jaunais mākslinieks un vēlies pie mums uzstāties, droši mums raksti uz info@ezitis.lv.

Uz tikšanos Ezītī!

 

Hey, draugi! Tā mums gāja “Ezīšfestā” 

Sens raksts par Ezīti laikraksta Diena pielikumā Izklaide :)