Laboratorijas ezītis

Laboratorijas ielas Ezītis miglā atrodas Grīziņkalnā, Laboratorijas ielā 11 un atšķirībā no saviem brāļiem nav tik plašs, tomēr dikti omulīgs, un vietas pietiek gan rīta kafijas baudīšanai, gan mierpilnām pusdienām, kā arī lustīgām ballītēm nedēļas nogalē. Bāriņa interjers, protams, ir ieturēts “Ezīša stilā” ar dažādām kičīgām ilustrācijām un aforismiem. Pie mums varēsi ne tikai gardi paēst pusdienas vai iekost kādu uzkodu, klāt piedzerot glāzi vīna vai dievīgu kokteili, bet arī gūt mieru no iekdienas straujā ritma. Ezīša laboratorija ir vieta, kur rodas idejas, jaunas garšas un neaizmirstami mirkļi. Vasarā tevi priecēsim arī ārā – terasē uz ielas.

Ja vēlies pie mums svinēt jubileju, tad, uzrādot jubilejas faktu apliecinošu dokumentu, saņemsi 10% atlaidi bārā dzērieniem visai kompānijai. Vari jau laicīgi rezervēt galdiņu(s) sev un saviem draugiem, lai parūpētos par feinu ballīti! Ir iespējams arī noīrēt visas bāra telpas, bet par šādu iespēju noteikti jārunā individuāli, droši prasot pēc menedžera kontaktiem! :)

Darba laiks: katru dienu no 12.00 līdz pēdējiem klientiem

Galdiņu rezervācija, nozaudētās mantas un cits info: pa tālruni 25182198  vai rakstot uz e-pastu info@ezitis.lv (rezervāciju nedēļas nogalēs iespējams pieteikt līdz 21:00). Pieņemam arī rezervācijas privātajām ballītēm.


Seko līdzi Ezītim: 
instagram – @ezitismigla un facebook Ezītis miglā Laboratorijas ielā

Ēdienkarte un Dzērienkarte
Ezītis Miglā Laboratorijas ielā piedāvā tik pat lieliski pagatavotās Ezīša pamatvērtības kā citos bāriņos, piemēram, šeit jūs vienmēr varēsiet atrast vienus no labākajiem frī kartupeļiem pasaulē, nemainīgi labo cūkgaļas karbonādi Ezīša gaumē un prasmīgi izvārīto pastu. Un ne tikai! Ezīša laboratorija strādā pie jaunu gardumu izstrādes ko piedāvāt saviem viesiem. 

Daži foto no svētkiem un ikdienas: