Grēcinieku ezītis miglā

No neliela Vecrīgas krodziņa daudzu iemīļotais “Grēcinieku Ezītis miglā” ir pārtapis mājīgā kokteiļu bārā ar plašu ēdienu izvēli. Un tas nozīmē, ka šeit būs iespēja baudīt daudzveidīgu un interesantu kokteiļu, kafijas un citu dzērienu klāstu. Savukārt, mūsu pavāri jau no 10:00 rūpēsies par gardām brokastīm, pusdienām, vakariņām vai vienkārši gardām uzkodām pie alus.

Telpas, kur iepriekš atradās bārs, šobrīd ir kļuvušas par klusu lounge zonu ar mīkstajiem dīvāniņiem. Savukārt, bāra zāle ir gana plaša un moderna, lai tajā ļautos trakulīgām dejām līdz pat rīta gaismai. Grēcinieku Ezītis miglā aizvien atrodas pašā Pēterbaznīcas pakājē, ar skaistu skatu un spēcinošu senās Rīgas auru. Grēcinieku Ezītis miglā rūpēsies par foršu urbāni māksliniecisku atmosfēru, interesantiem pasākumiem un tikšanās reizēm. Šis Ezītis ir īpašs ar to, ka vienīgais var lepoties ar divām āra terasēm.

Ja vēlies pie mums svinēt jubileju, tad, uzrādot jubilejas faktu apliecinošu dokumentu, saņemsi 10% atlaidi bārā dzērieniem visai kompānijai. Vari jau laicīgi rezervēt galdiņu(s) sev un saviem draugiem, lai parūpētos par feinu ballīti! Ir iespējams arī noīrēt visas bāra telpas, bet par šādu iespēju noteikti jārunā individuāli, droši prasot pēc menedžera kontaktiem! :)

Darba laiks: katru dienu no 10.00 līdz pēdējiem klientiem.

Seko jaunumiem: facebook.com/greciniekuEzitismigla

Galdiņu rezervācija, nozaudētās mantas un cits info: pa tālruni 20175454 vai rakstot uz e-pastu info@ezitis.lv (rezervāciju nedēļas nogalēs iespējams pieteikt līdz 21:00). Pieņemam arī rezervācijas privātajām ballītēm.

Grēcinieku ezīša MENU: