Grēcinieku ezītis miglā

Mazākais no Ezītis miglā bāriņiem atrodas pašā Pēterbaznīcas pakājē, ar skaistu skatu un spēcinošu auru.Grēcinieku Ezītis miglā rūpēsies par foršu urbāni māksliniecisku atmosfēru, interesantiem pasākumiem un tikšanās reizēm. Šis Ezītis ir īpašs ar to, ka tas dala telpas ar visā pasaulē labi zināmo un populāro ēdināšanas vietu «Subway». Šis ir unikāls gadījums, kad strauji augošs Latvijas brends sadarbojas ar pasaulslaveno ēdināšanas uzņēmumu. Un tas nozīmē, ka šeit būs iespēja baudīt plašu un interesantu kokteiļu, kafiju un citu dzērienu klāstu, līdz ar gardajiem un svaigajiem «Subway» salātiem un sendvičiem, kuri top katra klienta acu priekšā. Bet tāpat kā citos Ezīšos, arī te būs iespēja vasarā veldzēties āra terasē.

Ja vēlies pie mums svinēt jubileju, tad, uzrādot jubilejas faktu apliecinošu dokumentu, saņemsi 10% atlaidi bārā dzērieniem visai kompānijai. Vari jau laicīgi rezervēt galdiņu(s) sev un saviem draugiem, lai parūpētos par feinu ballīti! Ir iespējams arī noīrēt visas bāra telpas, bet par šādu iespēju noteikti jārunā individuāli, droši prasot pēc menedžera kontaktiem! :)

Darba laiks: katru dienu no 12.00 līdz pēdējiem klientiem

Seko jaunumiem: facebook.com/greciniekuEzitismigla

Galdiņu rezervācija, nozaudētās mantas un cits info: pa tālruni 20175454 vai rakstot uz e-pastu info@ezitis.lv (rezervāciju nedēļas nogalēs iespējams pieteikt līdz 21:00). Pieņemam arī rezervācijas privātajām ballītēm.

Grēcinieku ezīša dzērienkarte: