EZĪŠFESTS 2018

1.SEPTEMBRIS. TALLINAS IELAS KVARTĀLS.
EZĪŠFESTS. KRONIS VASARAI!

Tie skaistie svētki, ko saucam par Ezīšfestu ir gandrīz klāt. Jau 1. septembrī no 17:00 līdz rīta gaiļiem pulcēsimies urbānajā Tallinas ielas kvartālā (ieeja no Tallinas 10 vai Miera 34), kur uz 3 skatuvēm kāps mūziķi un mākslinieki ar saviem priekšnesumiem. Tāpat paralēli norisināsies dažādas radošas, izklaidējošas un sportiskas aktivitātes visa vakara un nakts garumā, kā arī tevi sagaida konkursi, atrakcijas, spēles, jautrība un ballīte. Pieliksim vasarai treknu punktu kopā! 

Ezīšfestā pirmo reizi durvis vērs Tallinas kvartāla Ezītis miglā (pagaidām vēl pagaidu jeb demo režīmā), kurš pa īstam sāks darboties Oktobrī.

SKATUVES PROGRAMMA:

Paralēli skatuves programmai Ezītis ir sagatavojis arī bagātīgu izklaides aktivitāšu klāstu.

No plkst. 17 līdz 22 festivāla teritorijā norisināsies dažādas RADOŠĀS AKTIVITĀTES – gleznošanas darbnīca ar mākslinieci Sandu Undzēnu, zīmēšana ar Drink&Draw komandu, hennas apgleznošana. Būs arī konkursi, atrakcijas, kur pierādīt savu ķermena veiklību,  “Ezīša kino” ar lieliskām īsfilmam, prāta spēles un citas izdarības, kurās varēs iesaistīties gan jaunieši, gan ģimenes ar bērniem, gan arī omītes un opīši.

Atpūtas zonā varēs baudīt prieka mirkļus, spēlējot dažādas galda spēles, relaksējoties mīkstajos pufos, uzspēlēt badmintonu,  vai vienkārši, baudot muzikālo programmu.Visiem galda spēļu cienītājiem iesakām izmēģināt XXL “Jengu”, kurā teju vai jāiejūtas par būvdarbu vadītāju, jo nereti spēles tornis sanāk augstāks par pašu spēlētāju!

Par pilnu vēderu gādās “Ezītis Miglā” pavāri ar gardiem burgeriem un citiem labumiem, kamēr bāros viesus starp koncertiem atveldzēs spirdzinoši reibinošie kokteiļi. 

Visas dienas un nakts garumā festivāla apmeklētāji varēs izmēģināt jau par tradīciju kļuvušo  lielformāta galda futbolu jeb angliski zināmu kā Human Soccer / Live-Kicker. Tas tiek spēlēts tāpat kā galda futbols, taču ierasto figūriņu vietā iejūtas cilvēki. Būs arī īpašs turnīrs ar pārsteiguma balvām no atbalstītāja Koskenkorva.  

Novusa lietpratēji aicināti 20:00 piedalīties Lācplēsis novusa turnīrā (pieteikšanās no 17 līdz 20 pie Lāčplēsis promo meitenēm), kur pirmajiem trim būs balvas no Lāčplēsis un arī kāds pārsteigums no Ezītis miglā! Līdz 20:00 visi aicināti iesildīties turnīram, vai vienkārši uzspēlēt kādu partiju ar draugu.

izslāpušie un azartiskie veldzēties varēs īpašajā beerpongā, kur veiksmīgākie spēlētāji tiks pie vērtīgām balvām. Sākums tam 19:00, pieteikšanās pie galda no 18:00 līdz 20:00.

 

Pirmajiem 300 ieeja bez maksas, bet pārējiem simboliski 3 EUR (samaksa skaidrā naudā), kas paredzēti visu festivāla saistīto izmaksu segšanai. Festivāls notiks jau sesto gadu, otro gadu ārpus Vecrīgas mūriem, pārvācoties uz urbāno pilsētvidi.

Tātad 1. septembris no 17:00 līdz rītam, Tallinas ielas kvartāls. Rezervē vakaru un nakti lieliskai vasaras noslēguma ballītei.

Ezīšfests Facebook – www.facebook.com/ezisfests

Ezīšfesta pasākums Facebook: https://www.facebook.com/events/1724534557632813/

Tiekamies Ezīšfestā!

.