EZĪŠFESTS 2019

31.AUGUSTS. TALLINAS IELAS KVARTĀLS.
EZĪŠFESTS. KRONIS VASARAI!

Tie skaistie svētki, ko saucam par Ezīšfestu ir gandrīz klāt. Jau 31. augustā no 17:00 līdz rīta gaiļiem pulcēsimies urbānajā Tallinas ielas kvartālā (ieeja no Tallinas 10 vai Miera 34), kur uz vairākām skatuvēm kāps mūziķi un mākslinieki ar saviem priekšnesumiem. Tāpat paralēli norisināsies dažādas radošas, izklaidējošas un sportiskas aktivitātes, konkursi, atrakcijas, spēles, jautrība un ballīte. Pieliksim vasarai treknu punktu kopā! 

SKATUVES PROGRAMMA TIKS IZZIŅOTA DRĪZUMĀ

Paralēli skatuves programmai Ezītis ir sagatavojis arī bagātīgu izklaides aktivitāšu klāstu.

No plkst. 17 līdz 22 festivāla teritorijā norisināsies dažādas RADOŠĀS AKTIVITĀTES – gleznošanas darbnīca ar mākslinieci Sandu Undzēnu, zīmēšana ar Drink&Draw komandu, hennas apgleznošana. Būs arī konkursi, atrakcijas, kur pierādīt savu ķermena veiklību,  “Ezīša kino” ar lieliskām īsfilmam, prāta spēles un citas izdarības, kurās varēs iesaistīties gan jaunieši, gan ģimenes ar bērniem, gan arī omītes un opīši.

Atpūtas zonā varēs baudīt prieka mirkļus, spēlējot dažādas galda spēles, relaksējoties mīkstajos pufos, uzspēlēt badmintonu,  vai vienkārši, baudot muzikālo programmu.Visiem galda spēļu cienītājiem iesakām izmēģināt XXL “Jengu”, kurā teju vai jāiejūtas par būvdarbu vadītāju, jo nereti spēles tornis sanāk augstāks par pašu spēlētāju!

Par pilnu vēderu gādās street food tirdziņš ar dažādiem labumiem, kamēr starp koncertiem atveldzēs spirdzinoši reibinošie kokteiļi. 

Novusa lietpratēji aicināti 20:00 piedalīties Lāčplēsis novusa turnīrā (pieteikšanās no 17 līdz 20 pie Lāčplēsis promo meitenēm), kur pirmajiem trim būs balvas no Lāčplēsis un arī kāds pārsteigums no Ezītis miglā! Līdz 20:00 visi aicināti iesildīties turnīram, vai vienkārši uzspēlēt kādu partiju ar draugu. 

Ieejas maksa – 5 EURFestivāls notiks jau septīto gadu, trešo gadu ārpus Vecrīgas mūriem, pārvācoties uz urbāno pilsētvidi.

Tātad 31. augusts no 17:00 līdz rītam, Tallinas ielas kvartāls. Rezervē vakaru un nakti lieliskai vasaras noslēguma ballītei.

Ezīšfests Facebook – www.facebook.com/ezisfests

Ezīšfesta pasākums Facebook: https://www.facebook.com/events/439580343446817/

Tiekamies Ezīšfestā!

.