EZĪŠFESTS 2018

Pieliksim vasarai treknu punktu kopā!

 

2018. gada 1.septembris TALLINAS IELAS KVARTĀLS – EZĪŠFESTS – KRONIS VASARAI

Tie skaistie svētki, ko saucam par Ezīšfestu, tuvojas kā vējš! Jau 1.SEPTEMBRĪ pulcēsimies urbānajā Tallinas ielas kvartālā Tallinas ielā 10, kur notiks radošas, izklaidējošas un sportiskas aktivitātes visa vakara un nakts garumā, kā arī tevi sagaida konkursi, atrakcijas, spēles un tam visam paralēli uz trim slatuvēm kāps mūziķi un priecēs Tevi ar saviem priekšnesumiem. Pieliksim vasarai treknu punktu!

Ezīšfesta tēma arī šajā gadā – KRONIS VASARAI. Gatavo savu kroni, jo labākajiem būsim sagādājuši pārsteigumu!

SKATUVES PROGRAMMA DRĪZUMĀ

 

Paralēli skatuves programmai Ezīšfesta organizatori ir sagatavojuši arī bagātīgu izklaides aktivitāšu klāstu.

Šogad Ezītis Miglā sadarbībā ar Koskenkorva ir parūpējies par īpašu pārsteigumu – visas dienas un nakts garumā festivāla apmeklētāji varēs izmēģināt lielformāta galda futbolu jeb angliski zināmu kā Human Soccer vai Live-Kicker. Tas tiek spēlēts tāpat kā galda futbols, taču ierasto figūriņu vietā iejūtas cilvēki. Būs arī īpašs turnīrs ar pārsteiguma balvām.

No plkst. 17 līdz 22 festivāla teritorijā norisināsies dažādas radošās aktivitātes, darbnīcas, konkursi, atrakcijas, ezīša kino ar latviešu īsfilmam, spēles un citas izdarības, kurās varēs iesaistīties gan jaunieši, gan ģimenes ar bērniem, gan arī omītes un opīši. Novusa lietpratēji aicināti 19:00 piedalīties Lācplēša novusa turnīrā, kur galvēnā balva ir 100 EUR un pārsteigums no Ezītis miglā!

Izsalkušie apetīti aicināti remdēt BURGERĒŠANAS sacensībās, bet izslāpušie veldzēties varēs īpašā drinkpongā, kur veiksmīgākie spēlētāji tiks pie vērtīgām balvām.

Atpūtas zonā varēs baudīt prieka mirkļus, iekārtojoties šūpuļtīklos un spēlējot dažādas galda spēles vai vienkārši baudot muzikālo programmu. Par dzīves izgaršošanu gādās “Ezītis Miglā” gardie burgeri un citi labumi, kā arī spirdzinoši reibinoši kokteiļi.

Tiekamies Ezīšfestā!

Ezīšfesta afišas