Par Ezīti

Ezītī vari ne tikai līksmi pasēdēt ar draugiem, bet arī atcerēties foršus mirkļus, palasīt grāmatu, uzspēlēt dažādas galda spēles, kā arī baudīt gardus bārmeņu veidotus kokteiļus vai pavāru brīnumdarbus vai vienkāršas uzkodas. Ceturtdienās agrīnie ballētāji dejo pie lieliskas mūzikas vai ļaujās naksnīgām sarunām pie vīna glāzes.Piektdienās un sestdienās mūsu bāriņos  dzīve un ballīte iet uz pilnu klapi!

Kuplām kompānijām jubilejās, kopā sanākšanās un dažādos citos pasākumos piedāvājam rezervēt mūsu telpas, kur var atpūsties netraucēti no pārējiem bāra apmeklētājiem. Jubilāriem varam uzklāt arī gardu svētku galdu, kā arī piedāvājam 10% atlaidi.

Laiku pa laikam Ezītī notiek dažādi mākslinieciski pasākumi, piemēram, teātra izrādes, prāta spēles vai mūziķu uzstāšanās. Ik gadu Ezītis vasaras sezonā rīko velo-foto orientēšanās sacensības un pilsētvides festivālu pašā Vecrīgas sirdī! Pie mums ikviens atradīs sev tīkamo! Ja esi talantīgs mākslinieks un vēlies pie mums uzstāties, droši mums raksti uz migla@ezitis.lv.

Tev ir iespēja arī patīkami pārsteigt un iepriecināt draugu jubilejā, uzdāvinot viņam (-ai) Ezīša dāvanu karti par Tevis izvēlētu summu. Vairāk info un pašu dāvanu karti jautā bārā.

Uz tikšanos Ezītī!

 

 

Hey, draugi! Tā mums gāja “Ezīšfestā” 

Sens raksts par Ezīti laikraksta Diena pielikumā Izklaide :)