Ezītis miglā Aldaru ielā

Montecarlo-Ezitis-migla-2

“Ezītis miglā Aldaru ielā” atrodas Vecrīgā, Aldaru ielā 12/14, blakus Zviedru vārtiem un Jēkaba kazarmām un pirmoreiz savas durvis tas vēra tālajā 2013. gada 8. februārī. Šis bārs/kafē Aldaru ielas Ezītis miglā“Ezītis miglā” atšķirībā no sava vecā brāļa Palasta ielā ir ieturēts mākslinieciski vieglākā dizainā ar gaišām sienām, skaistiem sienu zīmējumiem un vietējo jauno mākslinieku gleznām. Cenas arī šajā ezītī ir demokrātiskas un kopējā kvalitāte ir pacelta jaunā līmenī. Pie mums varēsi ne tikai gardi paēst pusdienas vai iekost kādu uzkodu, klāt piedzerot glāzi vīna vai dievīgu kokteili, bet arī gūt mieru no iekdienas straujā ritma.

Ja vēlies pie mums svinēt jubileju, tad, uzrādot jubilejas faktu apliecinošu dokumentu, saņemsi 10% atlaidi bārā dzērieniem visai kompānijai. Vari gan laicīgi rezervēt galdiņu(s) sev un saviem draugiem, gan visu deju zāli. Sīkāk par deju zāles izmantošanu privātai ballītei uzzināsi, spiežot šeit.

Darba laiks: katru dienu no 11.00 līdz pēdējiem klientiem

Galdiņu rezervācija, nozaudētās mantas un cits info: pa tālruni 25911193  vai rakstot uz e-pastu montecarlo@ezitis.lv (rezervāciju nedēļas nogalēs iespējams pieteikt līdz 21:00).


iEzītis:

Aldaru ielas “Ezītis miglā” ēdienkarte un dzērienkarte:

Aldaru Ezītis bildēs: