Tallinas kvartāla Ezītis miglā

Tallinas Ezītis, kā Tallinas ielas Kvartāla radošā gara sastāvdaļa, Tevi savās telpās katru dienu aicina ciemos uz gardām maltītēm, nebeidzamām vasaras ballītēm, garām sarunām, skaistām tikšanās reizēm, naksnīgiem noslēpumiem un maģisku burvības!

Šis Ezītis interjera ziņā ir nedaudz citādāks kā citi, jo savu mājvietu ir atradis bijušajā autoservisā, tāpēc vairāki interjera elementi atsauksies uz servisa laikiem tur. Protams, Ezīša pamatelementi paliek tie paši, kā ierasts  – būs gan lieliskā Ezīša virtuve, spirdzinoši gardie kokteiļi un vide, kurā ikviens var justies nepiespiesti kā mājās.

Regulāri šeit notiek dažādi mākslas, mūzikas un citi pasākumi, gan kvartāla kopējo pasākumu ietvaros, gan individuāli pie mums. No aprīļa viesus ar D vitamīnu priecē vasaras terase saules pilnos apskāvienos.

Adrese – Tallinas ielas kvartāls ar ieeju no Tallinas ielas 10, vai Miera ielas 34.  Ceturtdienās, piektdienās un sestdienās pēc 18:00 ieeja ir par maksu – 1EUR, kas tiek novirzīta kvartāla attīstībā.

Darba laiks – katru dienu no 11:00 – …

Galdiņu rezervācijas un privātās ballītes – zvanot mums 26050044, nākot ciemos vai rakstot uz mūsu facebook lapu https://www.facebook.com/tallinasezitis

Par jaunumiem un pasākumiem uzzini, sekojot līdzi informācijai fb lapā – https://www.facebook.com/tallinasezitis

Tallinas ielas kvartāls
16 ēku kompleksā 4000 kvadrātmetru lielā tukšā industriālajā teritorijā starp Miera un Brīvības ielām ir uzsākta jauna radošā kvartāla iesildīšana (2018 – 2021) ar mērķi kvartālu kopīgi pārvērst par “Laikmetīgā mākslas procesa bāzi”. Kvartāls ir mājvieta jau vairākām iniciatīvām, kuru skaits tuvākajā nākotnē tikai augs. Kvartālā ir iespēja organizēt pasākumus, koncertus, diskusijas, izstādes, dzimšanas dienas un citus svētkus un ne-svētkus. Vairāk info par kvartālu, pasākumiem un norisēm var atrast šeit: https://www.facebook.com/Tallinasielaskvartals

Uz tikšanos, draugi! Puk puk…

MENU:

 

Foto: Diāna Tunte, Artūrs Krūmiņš