Tallinas kvartāla Ezītis miglā

Ezītis ar lielu prieku paziņo, ka 10. bārs “Ezītis miglā” vēris savas durvis pagaidām gan demo režīmā kopš Ezīšfesta 1. septembrī. Tas atrodas Rīgā,  Tallinas ielā 10 jebšu Tallinas ielas kvartālā, kur ikviens Ezīša draugs var nākt un  pavadīt daudz piedzīvojumu pilnas dienas un naktis. 

Būsim vaļā gan uz dažādiem kvartāla pasākumiem (pārsvarā nedēļas nogalēs), kā arī privātajām ballītēm. Darba laikus pasākumos un jaunumus uzzini, sekojot līdzi informācijai fb lapā – https://www.facebook.com/tallinasezitis

Šis Ezītis interjera ziņā ir nedaudz citādāks kā citi, jo savu mājvietu ir atradis bijušajā autoservisā, tāpēc atsevišķi elementi atsauksies uz servisa laikiem tur.

Protams, pamatelementi paliek tādi paši, kā ierasts  – būs gan lieliskā Ezīša virtuve ar iespējams, garšīgākajiem frī kartupelīšiem pasaulē, burgeriem, salātiem, pastām un citiem ēdieniem. Kā arī, neiztrūkstoši būs spirdzinoši gardie kokteiļi un citi dzērieni. Pagaidām, kamēr virtuve ir izstrādes stadijā, aicinām viesus uzkodas ņemt līdzi, vai arī pasūtīt caur Wolt vai Foodout no kāda cita Ezīša.

Lai arī oficiālā atklāšanas balle Tallinas kvartāla Ezītim būs vēlāk oktobrī vai novembrī, jau tagad, dažādos pasākumos ļausim ielūkoties bāra demo versijā, izjust “Ezīša” atmosfēru, sadraudzēties ar bārmeņiem un viesmīļiem, pagaršot mūsu īpašos “Ezīša” kokteiļus, kā arī  – rast mieru vai arī nemieru.

Galdiņu rezervācijas un privātās ballītes – rakstot uz mūsu facebook lapu https://www.facebook.com/tallinasezitis

Uz tikšanos, draugi!

Par Tallinas ielas kvartālu:
16 ēku kompleksā 4000 kvadrātmetru lielā tukšā industriālajā teritorijā starp Miera un Brīvības ielām ir uzsākta jauna radošā kvartāla iesildīšana (2018 – 2021) ar mērķi kvartālu kopīgi pārvērst par “Laikmetīgā mākslas procesa bāzi”. Kvartāls ir mājvieta jau vairākām iniciatīvām, kuru skaits tuvākajā nākotnē tikai augs. Kvartālā ir iespēja organizēt pasākumus, koncertus, diskusijas, izstādes, dzimšanas dienas un citus svētkus un ne-svētkus. Vairāk info par kvartālu, pasākumiem un norisēm var atrast šeit: https://www.facebook.com/Tallinasielaskvartals