Tallinas kvartāla Ezītis miglā

Tallinas Ezītis, kā Tallinas ielas Kvartāla radošā gara sastāvdaļa, Tevi savās jaunajās telpās katru dienu aicina uz nebeidzamām vasaras ballītēm, garām sarunām, skaistām tikšanās reizēm, naksnīgiem noslēpumiem un maģisku burvības!

Šis Ezītis interjera ziņā ir nedaudz citādāks kā citi, jo savu mājvietu ir atradis bijušajā autoservisā, tāpēc vairāki interjera elementi atsauksies uz servisa laikiem tur. Protams, Ezīša pamatelementi paliek tie paši, kā ierasts  – būs gan lieliskā Ezīša virtuve, spirdzinoši gardie kokteiļi un vide, kurā ikviens var justies nepiespiesti kā mājās.

Jau pērn, 2018.gada vasaras izskaņā Tallinas Kvartāla “Ezītis miglā” uz neilgu laiku bija vēris savas durvis apmeklētājiem demo versijā, bet tagad ir pabeigts un gatavs darboties pilnos apgriezienos. Regulāri šeit notiks dažādi mākslas, mūzikas un citi pasākumi, gan kvartāla kopējo pasākumu ietvaros, gan individuāli. No aprīļa pieejama būs arī vasaras terase saules pilnos apskāvienos.

Adrese – Tallinas ielas kvartāls ar ieeju no Tallinas ielas 10, vai Miera ielas 34. 

Darba laiks – katru dienu no 15:00 līdz pēdējiem klientiem (24:00 vai vēlāk)

Galdiņu rezervācijas un privātās ballītes – zvanot mums 24884468, nākot ciemos vai rakstot uz mūsu facebook lapu https://www.facebook.com/tallinasezitis

Par jaunumiem un pasākumiem uzzini, sekojot līdzi informācijai fb lapā – https://www.facebook.com/tallinasezitis

Tallinas ielas kvartāls
16 ēku kompleksā 4000 kvadrātmetru lielā tukšā industriālajā teritorijā starp Miera un Brīvības ielām ir uzsākta jauna radošā kvartāla iesildīšana (2018 – 2021) ar mērķi kvartālu kopīgi pārvērst par “Laikmetīgā mākslas procesa bāzi”. Kvartāls ir mājvieta jau vairākām iniciatīvām, kuru skaits tuvākajā nākotnē tikai augs. Kvartālā ir iespēja organizēt pasākumus, koncertus, diskusijas, izstādes, dzimšanas dienas un citus svētkus un ne-svētkus. Vairāk info par kvartālu, pasākumiem un norisēm var atrast šeit: https://www.facebook.com/Tallinasielaskvartals

Uz tikšanos, draugi! Puk puk…

MENU:

 

Foto: Diāna Tunte, Artūrs Krūmiņš