Maskačkas Ezītis miglā

“Tuneļi un vārtu rūmes, bargās kaimiņienes plūmes, žogi, kapi, bruģakmeņi, burlaki un biznesmeņi, treniņbikses, ādas jakas, apsargi ar auto kratās – Маскачка не дурачка.”*

Kā gadījies, kā ne, Ezītis ir atradis mājas un iekārtojies arī leģendām vītajā Maskavas Forštatē jeb kā tautā saka – Maskačkā.  Ik dienu no 11:00 tas gaida savus apmeklētājus – gan lielus, gan mazus, kā divkājainus, tā četrkājainus.

Šeit var gan papusdienot, gan relaksēties pēc garas darba dienas, gan kārtīgi nosvinēt nedēļas nogali, satikties ar draugiem, iepazīt jaunas paziņas, kā arī ieskriet, lai paslēptos no Maskačkas baisajiem vakariem. Vasaras sezonā veldzēties ar aliņu varēs omulīgajā iekšpagalma terasē. Ja vēlies saņemt ēdienus mājās vai birojā no Maskačkas Ezītša, to tagad pieejams izdarīt WOLT aplikācijā.

Te, protams, kā jau nemainīgi visos Ezīšos, ir mājīga atmosfēra, gardi dzērieni un ēdieni. Maskačkas Ezītis miglā piedāvā tikpat lieliski pagatavotās Ezīša pamatvērtības, piemēram, šeit jūs vienmēr varēsiet atrast iespējams gardākos frī kartupelīšus pasaulē, nemainīgi labo karbonādi Ezīša gaumē vai prasmīgi izvārīto pastu. Un ne tikai, tāpēc gaidīsim Tevi ciemos!

 

Adrese – Ludzas iela 69, Rīga
Darba laiks – katru dienu no 11:00 līdz pēdējiem klientiem

Seko jaunumiem – https://www.facebook.com/MaskachkasEzitis/

Galdiņu rezervācijas, zvanot uz mums 24204782 vai rakstot mums Facebook

MENU

*Vārdi no “Runājošu suņu dziesmas” jeb Maskačkas himnas.