Daugavpils ezītis miglā

Varbūt Tu jau esi dzirdējis par to, kas ir Ezītis miglā, bet pavisam iespējams, ka mēs tiekamies pirmo reizi. Ja tā, tad ļauj man mazliet pastāstīt par to, kas es esmu! Mani sauc Ezītis miglā un es esmu bāriņš/kafē, kurš savus pirmsākumus meklē Latvijas galvaspilsētā Rīgā. Pie manis var nobaudīt gardus ēdienus, spirdzinošus kokteiļus un brīnišķīgu atmosfēru. Brīvdienās ļaujos neprātīgākām ballītēm un dejām līdz rīta gaismai. Ik pa laikam Ezītī notiek dažādi iedvesmas vakari, vēlo brokastu rīti, dzīvās mūzikas koncerti vai improvizācijas teātra izrādes! Sev tīkamo atradīs ikviens!  26.maijā savas durvis vēra bārs/kafejnīca Daugavpils Ezītis Miglā, Rīgas ielā 30, Daugavpilī. Ezītis savus viesus priecēs ar gardiem ēdieniem, debešķīgiem kokteiļiem un mājīgu atmosfēru. Ik dienu Ezītis Miglā ir atvērts no plkst. 11:00 un spēs pamodināt pat vislielāko miega mici ar gardu kafiju un spēcinošām brokastiņām.

Tev ir iespēja arī patīkami pārsteigt un iepriecināt draugu jubilejā, uzdāvinot Ezīša dāvanu karti  par Tevis izvēlētu summu. Vairāk info un pašu dāvanu karti jautā, rakstot uz daugavpils@ezitis.lv

Darba laiks: katru dienu no 11.00 līdz 22:00 ( vai pēdējiem klientiem )

Galdiņu rezervācija, nozaudētās mantas un cits info:  rakstot uz e-pastu daugavpils@ezitis.lv (rezervāciju nedēļas nogalēs iespējams pieteikt līdz 21:00).

Laimīgās stundas ezītī: pie mums laimīgās cenas ir vienmēr. Nāc ciemos un ieskaities dzērienu un ēdienu kartēs, un Tu  sapratīsi!

Jaunumiem seko mūsu facebook lapā – https://www.facebook.com/daugavpilsezitismigla/

Uz tikšanos mūsu omulīgajās telpās!

Tavs Ezītis miglā

Ēdienkarte: