Āgenskalna ezītis

SAKARĀ AR ĒKAS RENOVĀCIJU ĀGENSKALNA EZĪTIS MIGLĀ VĒL KĀDU LAIKU BŪS SLĒGTS. AICINĀM APMEKLĒT KĀDU CITU NO EZĪŠIEM, PIEMĒRAM, NETĀLU ESOŠO KALNCIEMA EZĪTI.

Āgenskalna Ezītis

“Hei, sveiks, Āgenskalns, Bastejkalns, Čiekurkalns, katru piektdiensvakaru es mēdzu dzīvot zaļi.”*

Bastejkalnam un Čiekurkalnam vēl jāpaciešas, bet Āgenskalnā gan dzīvojam zaļi, jo te ir veselas divas Ezīša filiāles un abas Āgenskalnā. Āgenskalna Ezītis miglā atrodas Mārupes ielā 2, minūtes gājiena attālumā no Āgenskalna tirgus. Protams, Ezīša vērtības paliek nemainīgas arī šajā vietā – dikti omulīgs un interesants interjers gan rīta kafijas baudīšanai, gan mierpilnām pusdienām, kā arī neaizmirstamām nedēļas nogalēm. Āgenskalna Ezītī varēsi ne tikai gardi paēst pusdienas vai pamieloties ar uzkodām, klāt piedzerot glāzi vīna vai dievīgu kokteili, bet arī gūt mieru no ikdienas straujā ritma.

 

Ja vēlies pie mums svinēt jubileju, tad, uzrādot jubilejas faktu apliecinošu dokumentu, saņemsi 10% atlaidi bārā dzērieniem visai kompānijai. Vari jau laicīgi rezervēt galdiņu(s) sev un saviem draugiem, lai parūpētos par feinu ballīti! Ir iespējams arī noīrēt visas bāra telpas, bet par šādu iespēju noteikti jārunā individuāli, droši prasot pēc menedžera kontaktiem! :)

Darba laiks: katru dienu no 11.00 līdz pēdējiem klientiem

Adrese – Mārupes iela 2, Rīga (Āgenskalns)

Galdiņu rezervācija, nozaudētās mantas un cits info: zvanot mums 26016645 vai rakstot uz e-pastu info@ezitis.lv (rezervāciju nedēļas nogalēs iespējams pieteikt līdz 21:00). Pieņemam arī rezervācijas privātajām ballītēm.

Seko līdz Āgenskalna Ezītim feisbukā

 

*Labvēlīgais tips “Himalaji”