Āgenskalna ezītis

Āgenskalna Ezītis

“Hei, sveiks, Āgenskalns, Bastejkalns, Čiekurkalns, katru piektdiensvakaru es mēdzu dzīvot zaļi.”*

Bastejkalnam un Čiekurkalnam vēl jāpaciešas, bet Āgenskalnā gan dzīvojam zaļi, jo sākot ar 2017. gada 29.septembri arī Pārdaugavā ir Ezīša filiāle – Āgenskalna Ezītis miglā! Protams, Ezīša vērtības paliek nemainīgas arī šajā vietā – dikti omulīgs un interesants interjers gan rīta kafijas baudīšanai, gan mierpilnām pusdienām, kā arī neaizmirstamām nedēļas nogalēm. Arī šajā bāriņā par dažādām kičīgām ilustrācijām un aforismiem paldies sakām māksliniecei Sandai Undzēnai. :)  Āgenskalna Ezītī varēsi ne tikai gardi paēst pusdienas vai pamieloties ar uzkodām, klāt piedzerot glāzi vīna vai dievīgu kokteili, bet arī gūt mieru no ikdienas straujā ritma.

Adrese – Mārupes iela 2, Rīga (Āgenskalns)

Ja vēlies pie mums svinēt jubileju, tad, uzrādot jubilejas faktu apliecinošu dokumentu, saņemsi 10% atlaidi bārā dzērieniem visai kompānijai. Vari jau laicīgi rezervēt galdiņu(s) sev un saviem draugiem, lai parūpētos par feinu ballīti! Ir iespējams arī noīrēt visas bāra telpas, bet par šādu iespēju noteikti jārunā individuāli, droši prasot pēc menedžera kontaktiem! :)

Darba laiks: katru dienu no 11.00 līdz pēdējiem klientiem

Galdiņu rezervācija, nozaudētās mantas un cits info: zvanot mums 26016645 vai rakstot uz e-pastu info@ezitis.lv (rezervāciju nedēļas nogalēs iespējams pieteikt līdz 21:00). Pieņemam arī rezervācijas privātajām ballītēm.

Seko līdz Āgenskalna Ezītim feisbukā

 

 

 

 

 

*Labvēlīgais tips “Himalaji”